KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894526
nr 1289 4526
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Skärgård. Signerad. Olja på duk, 35x68 cm
Utrop:
600 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:14:29
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg