KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606013

nr 1660 6013

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 33x67 cm, yttermått inklusive ram: 49x83 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:23:37

24/11 22:22:12 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg