KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15758096
nr 1575 8096
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, hus. Olja på duk, 33x66cm, yttermått inklusive ram: 49x83cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:22:26
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
Lis Husberg (f. 1920)