KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396410
nr 1539 6410
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på pannå, 43x88 cm, yttermått inklusive ram: 60x106 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:38:45
7/5 23:12:25
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg