KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051120
nr 1305 1120
Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Hamn, signerad. Olja på duk, 57x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:20:15
100 kr
150 kr