KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073220

nr 1307 3220

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Flicka, signerad. Olja på pannå, 32x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:16:02

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg