KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857087

nr 1385 7087

Bertil Öhlund

(1923-2003), Sverige

Oljemålning, "Vid källan". Signerad. Olja på duk, 46x55, yttermått inklusive ram: 49x58 cm

Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:41:04

Bertil Öhlund

Läs mer om Bertil Öhlund