KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114364

nr 1411 4364

Bertil Norén

(1889-1934), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 43x60cm, yttermått inklusive ram: 58x74cm

Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:58:21

16/8 15:11:47 1      Vinnande bud

Bertil Norén

Läs mer om Bertil Norén