KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12947004

nr 1294 7004

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Oljemålning, Tillskriven. Kvinna i hatt. Ej signerad. Olja på pannå, 57x48 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:01:28

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund