KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354073

nr 1535 4073

Bertil Appelgren

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad Apel, 1982, Åsele. Olja på duk, 37x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x79 cm

Bertil Appelgren, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 april 2023
kl 21:00:44

24/4 20:55:45 1      Vinnande bud

Bertil Appelgren

Läs mer om Bertil Appelgren