KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725168

nr 1372 5168

Bertil Appelgren. Signerad, daterad 82. Olja på duk, 48x26 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:43:49