KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211486
nr 1221 1486
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Sverige. Signerad. 1933, kust. Olja på pannå, 36x40
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:08:21
28/11 23:04:42
100 kr
3/12 09:59:21
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström