KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308012
nr 1230 8012
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Sverige. Signerad, daterad 1947, Riddarfjärden. Olja på duk, 27x34
måndag 21 januari 2019
kl 20:57:29
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström