KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234195
nr 1723 4195
Bernt Olof Sjöwall
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Landskap med figur. Signerad. Olja på pannå, 22x14 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Bernt Olof Sjöwall, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 15 september 2025
kl 19:21:48
Bernt Olof Sjöwall
Läs mer om Bernt Olof Sjöwall