KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16841018
nr 1684 1018
Bernhard Cobbe, Signerad, Interiör. Olja på duk, 74x49 cm, yttermått inklusive ram: 94x69 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:52:25
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)