KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554332

nr 1255 4332

Bengt Pettersson

(1929-2010), Sverige

Oljemålning, "Skridskobanan", signerad. Olja på pannå, 27x22

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:52:22

Bengt Pettersson

Läs mer om Bengt Pettersson