KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143024
nr 1614 3024
Bengt Pettersson
(1929-2010), Sverige
Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), "Småstadsidyll". Signerad. Olja på pannå, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:14:52
16/4 18:09:09
Bengt Pettersson
Läs mer om Bengt Pettersson