KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143023

nr 1614 3023

Bengt Pettersson

(1929-2010), Sverige

Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), "Hemma med bruden II". Signerad. Olja på pannå, 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:13:34

16/4 18:09:45 1      Vinnande bud

Bengt Pettersson

Läs mer om Bengt Pettersson