KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124216
nr 1512 4216
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Höstpromenad på Djurgården". Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:34:17
17/12 11:08:43
700 kr
19/12 20:29:17
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson