KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15617075
nr 1561 7075
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, "guldbröllopsdagen". Olja på duk, 22x26cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:56:00
300 kr
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson
Bengt Olov Abrahamsson
nr 1561 7075
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 4 september 2023 |
Bengt Olov Abrahamsson