KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809236
nr 1180 9236
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Oljemålning, "Rådhuset, Mariefred". Signerad. Olja på duk, 39x39 cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:29:06
30/4 14:02:35
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson