KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167323
nr 1216 7323
Bengt Holmgren, "En kvinnas tankar", 1980, Signerad. Olja på duk, 100x70
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:09:53
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr