KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234415

nr 1423 4415

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Kustmotiv, Signerad. Olja på duk, 35x50, yttermått inklusive ram: 38x53 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:24:34

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson