KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327186
nr 1332 7186
Bemålad bricka. Signerad Östlund. Signerad, daterad 34,58x77cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:20:16
500 kr
600 kr
700 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr