KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636011
nr 1663 6011
Béla Hradil (1885-1968). Signerad, Motiv Från Påljöskog, Helsingborg. Olja på duk, 72x65 cm, yttermått inklusive ram: 87x80 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:18:03
29/11 00:18:33