KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16348003

nr 1634 8003

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad, daterad 1938 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 20:14:46

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg