KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16348003
nr 1634 8003
Beda Löberg
(1895-1974), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad, daterad 1938 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:14:46
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)