KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807492

nr 1480 7492

Barbro Gustafson

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, "Ängel". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 48x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x45 cm

Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:55:44

Barbro Gustafson

Läs mer om Barbro Gustafson