KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374311

nr 1337 4311

B Nilsson-Hugo, Signerad, Marsliden. Olja på pannå, 39x59 cm

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:16:32

4/7 02:01:38 1      150 kr
13/7 17:31:55 2      Vinnande bud