KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299116

nr 1429 9116

B Forsberg. Interiör. Signerad, daterad 46. Olja på duk, 54x48cm, yttermått inklusive ram: 68x63cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 november 2021
kl 19:18:19