KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449096
nr 1644 9096
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, fjällandskap höst. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
600 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:38:17
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad