KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307256

nr 1530 7256

Axel Mozart. Signerad, daterad 1880. Olja på duk, 53x38, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 mars 2023
kl 19:31:15