KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307258

nr 1530 7258

Axel Mozart. Signerad, daterad 1900. Olja på duk, 42x60, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 27 mars 2023
kl 20:41:32