KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114440

nr 1411 4440

Axel Eriksson, landskap med björkar. Signerad, daterad 1943. Olja på pannå, 52x69, yttermått inklusive ram: 64x82 cm

Utrop:

600 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:51:38