KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13602447

nr 1360 2447

Auguste De Roisin, Signerad, vinterlandskap. Olja på duk, 44x53 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 november 2020
kl 19:52:06

16/11 19:46:14 1      Vinnande bud