KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371153

nr 1337 1153

Augusta Borg. Signerad, daterad Paris 1886, Kopia av mord med barn. Olja på duk, 65x50 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:10:48