KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873040

nr 1587 3040

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Studie. Signerad, daterad -64. Olja på pannå, 23x17 cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:52:09

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl