KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957214
nr 1695 7214
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:30:21
21/4 18:25:22
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson