KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796293

nr 1479 6293

Åsa M Waldau (Kristi Brud). Signerad, daterad 2005, Olja på duk, bildmått. 68x48 cm, yttermått inklusive ram75x55 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:23:59