KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539191
nr 1553 9191
Arvid Andersson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Landskap med älgarm signerad. Olja på duk, 48x79, yttermått inklusive ram. 60x90 cm
Kondition: skadad duk
Arvid Andersson, svensk målare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:57:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr