KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475241

nr 1247 5241

Arthur Heickell

(1873-1958), Finland

Oljemålning, Tallar, signerad. Olja på duk, 30x40

Arthur Heickell, född 1873, död 1958, finländsk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:45:30

Arthur Heickell

Läs mer om Arthur Heickell