KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17298186
nr 1729 8186
Arne Larsson. Signerad, daterad -51. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x52
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 18:20:19
2/10 22:48:52
100 kr
6/10 18:15:20