KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487335

nr 1248 7335

Arne Andersson, signerade. Olja på pannå, 32x32

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:14:02

15/4 11:04:43 1      Vinnande bud