KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253086
nr 1625 3086
Aristodemo Baigler
(f. 1928), Italien
Oljemålning, Två flickor. Signerad. Olja på duk, 58x78 cm, yttermått inklusive ram: 76x97 cm
Aristodemo Baigler, italiensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:31:24
3/6 17:40:47
Aristodemo Baigler
Läs mer om Aristodemo Baigler