KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099279
*
nr 1209 9279
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 oktober 2018
kl 18:43:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 13:46:13
1
100 kr
3/10 19:50:23
2
600 kr
3/10 21:03:59
3
400 kr
3/10 21:03:59
2
450 kr (Budbetjänt)
4/10 14:51:50
4
700 kr
8/10 18:38:07
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1209 9279
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 oktober 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/10 13:46:13 | 1 | 100 kr |
| 3/10 19:50:23 | 2 | 600 kr |
| 3/10 21:03:59 | 3 | 400 kr |
| 3/10 21:03:59 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 4/10 14:51:50 | 4 | 700 kr |
| 8/10 18:38:07 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



