KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598272

nr 1459 8272

Annie Longley, "Pumpkin field, France". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 65x74 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:58:08