KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144320
nr 1214 4320
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Segelfartyg på stormigt hav, signerad. Olja på duk, 50x65, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:28:55
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik