KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14749375

nr 1474 9375

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm

måndag 13 juni 2022
kl 19:06:01

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik