KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188009

nr 1418 8009

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, "Ett minne". Signerad. Olja på papper, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:43:41

8/9 18:07:45 1      Vinnande bud

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund