KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15804329
nr 1580 4329
Anders Waernebo-Garnow, abstrakt. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:33:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr