KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635247
nr 1663 5247
Anders Andrén, Kustlandskap. Signerad, uppf. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:57:02
30/11 13:17:57
500 kr
2/12 19:33:35